Ogród i działka

Jak pozbyć się mrówek w ogrodzie?

W jaki sposób można pozbyć się mrówek z ogrodu? Choć mrówki bywają pożyteczne, np. przenosząc nasiona, pozbywając się odpadów organicznych z naszych ogrodów, czy też spulchniając glebę, to jednak zdarzają się sytuacje, w którym chcemy się pozbyć tych owadów ze…

Jakie są sposoby na pozbycie się ślimaków z ogrodu?

Tak naprawdę ślimaki w ogrodzie mogą nam narobić bardzo dużo szkód. Żywią się one przede wszystkim korzeniami i liśćmi roślin, dlatego mogą wpłynąć na ich rozwój, ale też wygląd. Dlatego wiele osób zastanawia się ślimaki w ogrodzie jak się ich…

Ile kosztuje zaprojektowanie ogrodu przez firmę?

Ogród to przestrzeń, która służy nam do relaksu i wypoczynku. Możemy udać się do niego szukając wytchnienia lub uciekając od stresów codzienności.

Jak ciężko utrzymać idealny trawnik?

Niemal każdy właściciel ogrodu marzy o idealnym trawniku. Według obiegowej opinii uzyskanie takiego efektu jest niezwykle trudne, ale czy na pewno? W tym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Opublikowane w Redakcja

Ile kosztuje trawa z rolki?

Nowoczesną i ciekawą metodą urządzania w ostatnim czasie trawnika jest stosowanie trawy z rolki, która umożliwia ułożenie wymarzonej murawy nawet w dzień. Użycie trawy z rolki wiąże się też z pytaniami dotyczących kosztów założenie tego typu trawnika? Ile więc kosztuje ułożenia trawnika z rolki?

Opublikowane w Redakcja