Najnowsze

Dofinansowanie do rekuperacji w 2023 roku

Inwestycja w rekuperację to świetny pomysł, szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie idealnie czystego powietrza w nieruchomości przez cały rok. Wentylacja mechaniczna może zostać zamontowana zarówno w już wybudowanych, jak i dopiero planowanych inwestycjach budowlanych. Czy koszty montażu rekuperacji można w…

Opublikowane w Redakcja

Nowoczesne rolety do salonu – jaki rodzaj wybrać?

Aranżacja pokoju dziennego powinna być elegancka, ale również funkcjonalna. Wiele osób wybiera zatem rolety lub rolety i zasłony, które dopełniają efekt i dodają oprawie okiennej szyku. Jednak jakie nowoczesne rolety do salonu wybrać? Pod uwagę warto wziąć cztery popularne modele….

Rolety na duże okna tarasowe – jakie wybrać?

Duże okna balkonowe czy tarasowe są dzisiaj bardzo popularne i cenione za ilość światła, jaką wpuszczają do wnętrz. Nie zawsze chcemy jednak, aby pomieszczenia były w pełni rozświetlone w ciągu dnia i mocno się nagrzewały, natomiast wieczorami nawet wielbiciele ogromnych przeszkleń pragną zapewnić sobie nieco prywatności.

Ile kosztuje trawa z rolki?

Nowoczesną i ciekawą metodą urządzania w ostatnim czasie trawnika jest stosowanie trawy z rolki, która umożliwia ułożenie wymarzonej murawy nawet w dzień. Użycie trawy z rolki wiąże się też z pytaniami dotyczących kosztów założenie tego typu trawnika? Ile więc kosztuje ułożenia trawnika z rolki?

Opublikowane w Redakcja